Bestuur MKB Rotterdam Rijnmond

U bevindt zich hier:  Home/Bestuur MKB Rotterdam Rijnmond

Dagelijks bestuur

Pieter van Klaveren
Functie/portefeuille: Voorzitter
Postbus 11134, 3004 EC Rotterdam
T 010 – 262 03 75
T 06 – 53 31 52 49
pieter.van.klaveren@mkb-rotterdam.nl
I www.mkb-rotterdam.nl

Yvette Huijsmans-Van Schieyvette-huijsmans-secretariaat-mkb-rotterdam
Functie/portefeuille: Secretaris
MKB Rotterdam
Postbus 11134
3004 EC Rotterdam
T 010 – 262 03 75 / 06 – 41 51 95 21
yvette.huijsmans@mkb-rotterdam.nl
I www.mkb-rotterdam.nl

Richard Le Grand
Functie/portefeuille: Vice-voorzitter / penningmeester
Windt Le Grand Leeuwenburgh
Coolsingel 104, 3011 AG Rotterdam
T 010 – 261 75 00
r.legrand@windtlegal.com
www.windtlegal.com

 

 

Algemeen bestuur

Suzanne BrackmannSuzanne Brackmann
Functie/portefeuille: Voorzitter commissie Aanbestedingen en Inkoop
Brackmann Aanbestedingsspecialist
Straatweg 231, 3054 AG Rotterdam
T 010 – 303 29 49
brackmann@aanbestedingsspecialist.nl
www.aanbestedingsspecialist.nl

Ton van der LeckTon-van-der-Leck
Functie/portefeuille: Voorzitter commissie Overheid
WerkgeversServicepunt Rijnmond (WSPR)
Schiekade 830, 3032 AL Rotterdam
Postbus 37035, 3005 LA Rotterdam
T 010 – 267 86 90
t.vanderleck@rotterdam.nl
www.wsprijnmond.nl

Jan PietersJan-Pieters
Functie/portefeuille: Voorzitter commissie Scholing en Employability
Hogeschool Inholland Rotterdam
Posthumalaan 90, 3001 KC Rotterdam
Postbus 23145, 3001 KC Rotterdam
T 06 – 54 97 86 95
E jan.pieters@inholland.nl
www.inholland.nl/rotterdam

Dick Nonnekes
Functie/portefeuille: Voorzitter commissie Economie en Financiën
Credion Rotterdam Rijnmond KvO
Marten Meesweg 8, 3068 AV Rotterdam
T 06 – 55 77 79 65
dnonnekes@credion.nl
www.credion.nl

Maria Berkenveld
Functie/portefeuille: Voorzitter commissie Arbeid en Werkgelegenheid
Bright Ideaz
Handelsplein 30, 3071 PR Rotterdam
T 06 – 28 41 59 88
E maria@brightideaz.nl
www.brightideaz.nl

Andre WesterhoutAndre Westerhout
Functie/portefeuille: Voorzitter commissie Jong MKB Rotterdam
WH Administraties B.V.
Beursplein 37, 3011 AA Rotterdam
Postbus 30223, 3001 DE Rotterdam
T 010 – 405 44 65
E andre@whadministraties.nl
I www.whadministraties.nl

 

Bestuursadviseurs

Jeppe LichtJeppe Licht
Belangenbehartiging
MKB-Nederland
Bezuidenhoutseweg
T 070 – 349 09 09
j.licht@mkb.nl
I www.mkb.nl

 

10-12-2018 | 0 reacties

DWSRA Rijnmond, verbetering samenwerking regie en arbeidsmarkt regio Rijnmond
De arbeidsmarkt in Rijnmond staat voor verschillende sociale, economische en duurzame uitdagingen. Voor een deel zijn deze uitdagingen niet uniek en hebben alles te maken met de […]

12-11-2018 | 0 reacties

Afgelopen maandag 5 november hadden we voor onze partners een exclusieve partnerbijeenkomst ‘Rubens in relatie tot ondernemerschap’ bij Museum Boijmans van Beuningen. Naast de partners van MKB Rotterdam Rijnmond waren ook enkele vooraanstaande relaties van […]

12-11-2018 | 0 reacties

Een mooie terugblik op de eerste editie van het MKB Ledenfestival.

Met ruim 200 ondernemers en een afwisselend programma een zeer geslaagde dag. Naast diverse leuke en leerzame workshops, speeddaten en de ondernemersquiz, was er ook […]