Ambassadeurs MKB Rotterdam Rijnmond

U bevindt zich hier:  Home/Ambassadeurs MKB Rotterdam Rijnmond

De Ambassadeurs komen eraan…

Verbinden met een hoofdletter V. Recentelijk hebben wij een aantal loyale en enthousiaste leden benoemd tot Ambassadeur van onze organisatie.

Waarom ambassadeurs?
Steeds meer ondernemers ontdekken MKB Rotterdam Rijnmond en sluiten zich aan als lid. Dit jaar verwachten wij de grens van 800 leden te overschrijden. Een mooie ontwikkeling die echter ook wel enige extra aandacht vraagt. Wij ervaren dat onze leden met name het persoonlijk contact erg belangrijk vinden en dat begrijpen wij maar al te goed. Met het benoemen van Ambassadeurs wordt de onderlinge band tussen onze leden verder versterkt en zullen onze leden eens te meer het door ons beoogde “warme bad” ervaren.

Doel:
Onze ambassadeurs gaan, samen met ons, de contacten onderhouden met de overige leden. Dit contact kan bestaan uit een telefoontje, een mailberichtje, maar ook uit een persoonlijk gesprek of een uitnodiging om een keer mee te gaan naar één van onze bijeenkomsten. Onze leden krijgen hun “eigen” Ambassadeur. Zij staan altijd klaar voor vragen, opmerkingen, suggesties e.d.

De komende maanden worden onze leden benaderd door een Ambassadeur. Wij sporen onze leden aan om vooral gebruik te maken om via onze Ambassadeurs de band met MKB Rotterdam Rijnmond nog verder te versterken. Wij bieden leden verreweg het grootste en meest laagdrempelige ondernemersplatform in de regio en met onze Ambassadeurs houden wij de zo belangrijke persoonlijke binding intact. Maak er gebruik van!

Anne Schöen
Ruimbaan Uitzendbureau
06-23381641
anne.schoen@ruimbaan.nl

 

Annie Gruisen
A.G.A.
0180-510640 / 06-53983132
annie.gruisen@live.nl

 

Arjan Blom
Novadens
06-10821088
info@novadens.com

 

Arno Van Helvoirt
Please Payroll
0492-388888 / 06-55453792
a.vanhelvoirt@please.nl

 

Cathy Hoekstra
Kate Organizing
078-6427346 / 06-46416380
info@kateorganizing.nl

 

Cora van der Meijde
DataMatch Rotterdam
010-4622228 / 06-22509976
cora@datamatch.nl

 

Diepak Kasi
Rawsome Life
010-4048387 / 06-14751700
diepak@rawsome.life

 

Eric van der Velde
De Film Makelaar
010-2374063 / 06-20582582
eric@defilmmakelaar.nl

 

Evita Amstelveen – Kemper
HRMinded
06-54921744
evita.amstelveen@hrminded.nl

 

Gerald  Sandel
DGA Financieel Adviseurs
06-34830572
Gerald@dga.nl

 

Gerard Claasen
Aurix B.V.
073-64107902562
gerard.claasen@aurix.nl

 

Gerard Veurink
Contaxion
0180-322044 / 06-10865896
gerard@contaxion.nl

 

Katinka Tromp
Katinka Tromp Photography
06-53938625
info@katinkatromp.com

 

Marc Lagrouw
Hormax Horecamakelaars Rotterdam
010-2600055 / 06-11957801
marc@hormax.nl

 

Marcel de Kruyff
De Woningwachter B.V.
06-22999303 / 085-3036418
marcel@dewoningwachter.nl

 

Maria Berkenveld
Brightideaz
06-28415988
maria@brightideaz.nl

 

Marjolein Diks
Dikscommuniceert – voor Blijer Presenteren
06-54907307 / 010-2037616
spreken@dikscommuniceert.com

 

Michael Bekkers
Argos VARO Energy Retail B.V.
088-1007519 / 06-30327210
michael.bekkers@argos.nl

 

Nick Voorbach
06-12064667

 

 

Rick van der Burg
Bookd
06-14668526
rick@bookd.nl

 

Roberto Kik
06-13601421
roberto.kik@live.nl

 

Ron Rademaker
Kredietunie Rotterdam
06-30097694

 

Sietske JansenKlein en Sterk
0180-853956 / 06-46626836
info@kleinensterk.nl

 

Carmelita D. Reeberg
eR-Bee Beveiliging BV
010-2867316
creeberg@erbeebeveiliging.nl

 

Victor Benjamins
Quest Juridische Service Abonnementen
020-6234577 / 06-53834059
v.h.benjamins@Questjsa.nl

 

Vincent Vermeer
Dockbite
010-4258718 / 06-38739917
vincent.vermeer@dockbite.nl

 

Vitas Kersbergen
Proposition Hero
06-86602268
vitas@propositionhero.com

 

15-02-2019 | 0 reacties

Tijdens People’s Business hebben we weer een nieuwe partner mogen toevoegen aan onze lijst: RET!

De RET behoeft natuurlijk geen introductie, maar de samenwerking met MKB Rotterdam Rijnmond aangaande de MobiliteitsManager wel! Meer informatie en een leuk […]

05-02-2019 | 0 reacties

Meer Rotterdammers duurzaam aan de slag

Uitbreiding van het aantal carrièrestartgaranties, leerwerkplekken voor werkzoekenden en een platform waar medewerkers uit de havensector kennis en ervaring opdoen bij andere bedrijven. Dit is een greep uit de acties […]

20-12-2018 | 0 reacties

Seminar ‘Ondernemend Talent’
Bij de hoofdlocatie Rosestraat van Albeda vond gisteren de Eindejaarsbijeenkomst ‘Ondernemend Talent’ plaats met als onderliggend thema ‘schaarste op de arbeidsmarkt’. Volgens traditie kwamen de 3 O’s (Overheid, Onderwijs en Ondernemers) hier weer […]