Ambassadeurs MKB Rotterdam Rijnmond

U bevindt zich hier:  Home/Ambassadeurs MKB Rotterdam Rijnmond

De Ambassadeurs komen eraan…

Verbinden met een hoofdletter V. Recentelijk hebben wij een 29-tal loyale en enthousiaste leden benoemd tot Ambassadeur van onze organisatie.

Waarom ambassadeurs?
Steeds meer ondernemers ontdekken MKB Rotterdam Rijnmond en sluiten zich aan als lid. Dit jaar verwachten wij de grens van 800 leden te overschrijden. Een mooie ontwikkeling die echter ook wel enige extra aandacht vraagt. Wij ervaren dat onze leden met name het persoonlijk contact erg belangrijk vinden en dat begrijpen wij maar al te goed. Met het benoemen van Ambassadeurs wordt de onderlinge band tussen onze leden verder versterkt en zullen onze leden eens te meer het door ons beoogde “warme bad” ervaren.

Doel:
Onze ambassadeurs gaan, samen met ons, de contacten onderhouden met de overige leden. Dit contact kan bestaan uit een telefoontje, een mailberichtje, maar ook uit een persoonlijk gesprek of een uitnodiging om een keer mee te gaan naar één van onze bijeenkomsten. Onze leden krijgen hun “eigen” Ambassadeur. Zij staan altijd klaar voor vragen, opmerkingen, suggesties e.d.
De komende maanden worden onze leden benaderd door een Ambassadeur. Wij sporen onze leden aan om vooral gebruik te maken om via onze Ambassadeurs de band met MKB Rotterdam Rijnmond nog verder te versterken. Wij bieden leden verreweg het grootste en meest laagdrempelige ondernemersplatform in de regio en met onze Ambassadeurs houden wij de zo belangrijke persoonlijke binding intact. Maak er gebruik van!

Allard Hoebée
A. de Jong TH
06-38313169
allardhoebee@adejongth.nl

 

Anne Smeets
Smeets Advocatuur
06-46447415
smeets@smeetsadvocatuur.nl

 

Annie Gruisen
A.G.A.
0180-510640 / 06-53983132
annie.gruisen@live.nl

 

Arjan Blom
Novadens
06-10821088
info@novadens.com

 

Arno Van Helvoirt
Please Payroll
0492-388888 / 06-55453792
a.vanhelvoirt@please.nl

 

Ben Noordermeer
Guidance in Sales
06-23436890
ben.noordermeer@guidanceinsales.nl

 

Cathy Hoekstra
Kate Organizing
078-6427346 / 06-46416380
info@kateorganizing.nl

 

Cees Broos
C Broos T,T,C & I
06-553 249 89
info@cbttci.nl

 

Cora van der Meijde
DataMatch Rotterdam
010-4622228 / 06-22509976
cora@datamatch.nl

 

Diepak Kasi
Rawsome Life
010-4048387 / 06-14751700
diepak@rawsome.life

 

Eric van der Velden
De Film Makelaar
010-2237616 / 06-20582582
eric@filmmakelaar.nl

 

Evita Amstelveen – Kemper
HRMinded
06-54921744
evita.amstelveen@hrminded.nl

 

Gerald  Sandel
BeneVia Adviesgroep B.V.
0186-603033 / 0634830572
geraldsandel-archief@benevia.nl

 

Gerard Veurink
Contaxion
0180-322044 / 06-10865896
gerard@contaxion.nl

 

Jan-Evert Zondag
Ardito Fotografie
010-3007829 / 06-15011289
jan-evert@ardito.nl

 

Jasper van Gastel
Aurix B.V.
073-6410790 / 06-53202562
jasper.van.gastel@aurix.nl

 

Kirsten van Schaik
De Regelmeisjes
010-2036064 / 06-42812993
info@deregelmeisjes.nl

 

Marc Lagrouw
Hormax Horecamakelaars Rotterdam
010-2600055 / 06-11957801
marc@hormax.nl

 

Marcel de Kruyff
De Woningwachter B.V.
06-22999303 / 085-3036418
marcel@dewoningwachter.nl

 

Maria Berkenveld
Brightideaz
06-28415988
maria@brightideaz.nl

 

Michael Bekkers
Argos VARO Energy Retail B.V.
088-1007519 / 06-30327210
michael.bekkers@argos.nl

 

Nick Voorbach
F. Breeman Mini
010 – 450 00 00 / 06-12064667
nick.voorbach@fbreeman.nl

 

Raphaël de Kort
B-creative
010-8500500 / 06-43102037
raphael@b-creative.nl

 

Roberto Kik
BLOKES
06-82348668
roberto@blokes.org

 

Ron Rademaker
Rijnland Gerechtsdeurwaarders & Incasso
06-82204712
r.rademaker@rijnlandgdw.nl

 

Roy-Peter Mouthaan
Dintoff Event Group / More54
085-3036418 / 06-55172096
roy@dintoff.com

 

Sietske Jansen
Klein en Sterk
0180-853956 / 06-46626836
info@kleinensterk.nl

 

Victor Benjamins
Quest Juridische Service Abonnementen
020-6234577 / 06-53834059
v.h.benjamins@Questjsa.nl

 

Vincent Vermeer
Dockbite
010-4258718 / 06-38739917
vincent.vermeer@dockbite.nl

 

Jerry de Groot
Invoice Finance
073-8511545 / 06-12809069
Jerry@invoicefinance.nl

13-11-2017 | 0 reacties

Graag nodigen de Gemeente Rotterdam, MKB Rotterdam Rijnmond en Delta Lloyd u uit voor de Dag van de Ondernemer – Rotterdam op vrijdag 17 november vanaf 08.00 uur in het Stadhuis Rotterdam (Burgerzaal).
Dag van de Ondernemer 2017
Ondernemers […]

31-10-2017 | 0 reacties

Onder het motto ‘Samenwerken, verbinden én versterken!’ hebben wij afgelopen maandag 23 oktober jl. tijdens de MKB Rotterdam Rijnmond Borrel BIJ… Postillion WTC Rotterdam  op feestelijke wijze drie nieuwe partners mogen verwelkomen, te weten:

Please […]

31-10-2017 | 0 reacties

De alweer 24ste editie van de MKB Rotterdam Rijnmond Borrel BIJ… Postillion WTC Rotterdam was afgelopen maandag 23 oktober jl. met 400 collega-ondernemers drukbezocht en erg geslaagd. Voorafgaand aan de netwerkborrel waren er ook diverse interessante […]