Ambassadeurs MKB Rotterdam Rijnmond

U bevindt zich hier:  Home/Ambassadeurs MKB Rotterdam Rijnmond

De Ambassadeurs komen eraan…

Verbinden met een hoofdletter V. Recentelijk hebben wij een 29-tal loyale en enthousiaste leden benoemd tot Ambassadeur van onze organisatie.

Waarom ambassadeurs?
Steeds meer ondernemers ontdekken MKB Rotterdam Rijnmond en sluiten zich aan als lid. Dit jaar verwachten wij de grens van 800 leden te overschrijden. Een mooie ontwikkeling die echter ook wel enige extra aandacht vraagt. Wij ervaren dat onze leden met name het persoonlijk contact erg belangrijk vinden en dat begrijpen wij maar al te goed. Met het benoemen van Ambassadeurs wordt de onderlinge band tussen onze leden verder versterkt en zullen onze leden eens te meer het door ons beoogde “warme bad” ervaren.

Doel:
Onze ambassadeurs gaan, samen met ons, de contacten onderhouden met de overige leden. Dit contact kan bestaan uit een telefoontje, een mailberichtje, maar ook uit een persoonlijk gesprek of een uitnodiging om een keer mee te gaan naar één van onze bijeenkomsten. Onze leden krijgen hun “eigen” Ambassadeur. Zij staan altijd klaar voor vragen, opmerkingen, suggesties e.d.
De komende maanden worden onze leden benaderd door een Ambassadeur. Wij sporen onze leden aan om vooral gebruik te maken om via onze Ambassadeurs de band met MKB Rotterdam Rijnmond nog verder te versterken. Wij bieden leden verreweg het grootste en meest laagdrempelige ondernemersplatform in de regio en met onze Ambassadeurs houden wij de zo belangrijke persoonlijke binding intact. Maak er gebruik van!

Allard Hoebée
A. de Jong TH
06-38313169
allardhoebee@adejongth.nl

 

Anne Smeets
Smeets Advocatuur
06-46447415
smeets@smeetsadvocatuur.nl

 

Annie Gruisen
A.G.A.
0180-510640 / 06-53983132
annie.gruisen@live.nl

 

Arjan Blom
Novadens
06-10821088
info@novadens.com

 

Arno Van Helvoirt
Please Payroll
0492-388888 / 06-55453792
a.vanhelvoirt@please.nl

 

Cathy Hoekstra
Kate Organizing
078-6427346 / 06-46416380
info@kateorganizing.nl

 

Cees Broos
C Broos T,T,C & I
06-553 249 89
info@cbttci.nl

 

Cora van der Meijde
DataMatch Rotterdam
010-4622228 / 06-22509976
cora@datamatch.nl

 

Diepak Kasi
Rawsome Life
010-4048387 / 06-14751700
diepak@rawsome.life

 

Eric van der Velden
De Film Makelaar
010-2237616 / 06-20582582
eric@filmmakelaar.nl

 

Evita Amstelveen – Kemper
HRMinded
06-54921744
evita.amstelveen@hrminded.nl

 

Gerald  Sandel
DGA Financieel Adviseurs
06-34830572
Gerald@dga.nl

 

Gerard Claasen
Aurix B.V.
073-64107902562
gerard.claasen@aurix.nl

 

Gerard Veurink
Contaxion
0180-322044 / 06-10865896
gerard@contaxion.nl

 

Jan-Evert Zondag
Ardito Fotografie
010-3007829 / 06-15011289
jan-evert@ardito.nl

 

Kirsten van Schaik
De Regelmeisjes
010-2036064 / 06-42812993
info@deregelmeisjes.nl

 

Marc Lagrouw
Hormax Horecamakelaars Rotterdam
010-2600055 / 06-11957801
marc@hormax.nl

 

Marcel de Kruyff
De Woningwachter B.V.
06-22999303 / 085-3036418
marcel@dewoningwachter.nl

 

Maria Berkenveld
Brightideaz
06-28415988
maria@brightideaz.nl

 

Marjolein Diks
Dikscommuniceert – voor Blijer Presenteren
06-54907307 / 010-2037616
spreken@dikscommuniceert.com

 

Michael Bekkers
Argos VARO Energy Retail B.V.
088-1007519 / 06-30327210
michael.bekkers@argos.nl

 

Nick Voorbach
F. Breeman Mini
010 – 450 00 00 / 06-12064667
nick.voorbach@fbreeman.nl

 

Raphaël de Kort
B-creative
010-8500500 / 06-43102037
raphael@b-creative.nl

 

Roberto Kik
BLOKES
06-82348668
roberto@blokes.org

 

Ron Rademaker
Kredietunie Rotterdam
06-30097694

 

Sietske Jansen
Klein en Sterk
0180-853956 / 06-46626836
info@kleinensterk.nl

 

Victor Benjamins
Quest Juridische Service Abonnementen
020-6234577 / 06-53834059
v.h.benjamins@Questjsa.nl

 

Vincent Vermeer
Dockbite
010-4258718 / 06-38739917
vincent.vermeer@dockbite.nl

 

Vitas Kersbergen
Proposition Hero
06-86602268
vitas@propositionhero.com

 

05-06-2018 | 0 reacties

Graag nodigen wij u uit voor de MKB Rotterdam Rijnmond Borrel BIJ… Hilton Rotterdam op maandag 25 juni. De alweer 28e editie van de MKB Rotterdam Rijnmond Borrel BIJ vindt wederom plaats op een unieke locatie […]

05-06-2018 | 0 reacties

Als gemeente horen wij graag wat u vindt van het ondernemersklimaat in Rotterdam. Zitten wij op de goede weg en waar kunnen wij ons verbeteren? Daarom vragen wij u om deel te nemen aan het […]

04-06-2018 | 0 reacties

Tijdens de MKB Rotterdam Lenteborrel 2018 is het MKB Magazine nummer 3 gepresenteerd. Klik  hier voor de online versie van MKB Magazine nummer 3 >

MKB Magazine is een hoogwaardige glossy, uitgegeven door MKB Rotterdam Rijnmond, waarin […]